Eğitmenlerimiz

KIM WEST – The Sleep Lady®
AİLE TERAPİSTİ, İLERİ SEVİYE UYKU KOÇU

The Sleep Lady® olarak tanınan ve 25 yıldan fazla bir süredir çocuk ve aile terapisi konusunda çalışan Kim West, lisanslı bir klinik sosyal hizmet uzmanı ve iki kız çocuğu annesidir. Kim West, son 20 yılda on binlerce yorgun ebeveyne; çocuklarına -onları ağlatmadan- gece uykusunu öğretmelerinde yardımcı olmuştur.

Kim West; çalışmalarıyla Dr. Phil, Today Show, NBC Gece Haberleri, Good Morning America, TLC – Bringing a Baby Home ve CNN Haber programlarına konuk oldu. The Wall Street Journal, Associated Press, Baby Talk, Parenting, The Baltimore Sun, USA Today, The Telegraph, The Irish Independent ve Washington Post gibi birçok gazete ve dergide yazıları yayınlanan West; “İyi Uykular, Tatlı Rüyalar El Kitabı”, “İyi Uykular, Tatlı Rüyalar Çalışma Kitabı” ve “Bebekler İçin 52 Uyku Sırrı” kitaplarının da yazarıdır.

Kendini yorgun ebeveynlere en iyi kalitede uyku danışmanlığı ve koçluğu sağlamaya adamış olan Kim West, 2010 yılından bu yana, dünya çapında, Gentle Sleep Coach® Sertifikalı Uyku Koçları yetiştirmektedir.

Kim West, GSC Eğitim ve Sertifika Programı’nın Güz Döneminde Uyku Düzeni ve Kim West Metodu konusunda eğitim verecektir.

SERİDE SAMURKAŞ
İleri Seviye Uyku Koçu

ABD’de bizzat Kim West ile çalışarak tamamladığı Temel ve İleri Seviye Eğitim Programlarının ardından Türkiye’de 0-6 yaş çocuklarda uyku düzeni bozuklukları konusunda ilk koç olan Seride Samurkaş, 2011’den beri ailelere danışmanlık ve koçluk hizmeti vermektedir.

İleri Seviye Uyku Koçu Seride Samurkaş, GSC Eğitim ve Sertifika Programı 2021 Sonbahar Döneminde Soru-Cevap oturumlarını gerçekleştirecek ve vaka çalışmalarını süpervize edecektir.

ÖZGE SELÇUK BOZKURT
Çocuk Gelişim Uzmanı

2018 yılından bu yana Okan Üniversitesi  Çocuk Gelişimi Bölümünde yarı zamanlı Öğretim Görevlisi olarak görev yapmakta olan Özge Selçuk Bozkurt; halen kurucusu olduğu Babyplay Çocuk Gelişimi ve Pedagojik  Danışmanlık Merkezi’nde Babyplay Bilinçli Oyun Koordinatörlüğü görevini yürütmektedir.

Çocuk Gelişimi Uzmanı Özge Selçuk Bozkurt, GSC Eğitim ve Sertifika Programı 2021 Sonbahar Döneminde Çocuk Gelişimi eğitimini verecektir.

MELTEM KINACI
Profesyonel Koç

Per Aura ve GoodWill Koçluk Mentorluk Programı Kurucusu olan Meltem Kınacı, aynı zamanda EMCC ve Uluslararası Koçluk Federasyonu (ICF) üyesi ve PCC akredite koçudur.

1993 yılında İstanbul Üniversitesi İngilizce İşletme Fakültesinden mezun olan Kınacı; 1994-2013 yılları arasında Koç Holding ve HP Türkiye’de yöneticilik poziyonlarında yer almıştır.

Master Koç Meltem Kınacı, GSC Eğitim ve Sertifika Programı 2021 Sonbahar Döneminde Koçluk Becerileri eğitimini verecektir.

JANİN MARAZYAN EKİZOĞLU
Uzman Klinik Psikolog

Çalışma alanları; çocukluk çağı psikolojik sorunları, uyum ve davranış sorunları, anne-bebek bağlanması, bebeklik dönemi problemleri, hamile ve doğum psikolojisi ve doğuma hazırlık eğitimi olan Janin Marazyan Ekizoğlu, 2012 yılından bu yana çocuk, ergen ve yetişkinlerle çalışmakta, kişiye ve problemine en uygun olan terapi yöntemlerini belirleyip bütüncül psikoterapi yaklaşımını benimseyerek çalışmalarını sürdürmektedir.

Uzman Klinik Psikolog Janin Marazyan Ekizoğlu, GSC Eğitim ve Sertifika Programı 2021 Sonbahar Döneminde Güvenli Bağlanma eğitimini verecektir.

Ebe ARZU ATAR
Emzirme Uzmanı

Halen kurucusu olduğu EBE ARZU ATAR Danışmanlık Hizmetleri bünyesinde doğum öncesi- sonrası eğitimleri vermekte ve Özel Ebelik ve Emzirme Danışmanlığı yapmakta olan Arzu Çulha; Hatha Yoga, Hamile Yogası eğitmeni olmanın yanısıra, kurulduğu yıldan itibaren üyesi olduğu Doğana Doğumda Kadın Hakları Derneği’nin başkanlığını da yürütmektedir.

1996 yılında Biga Sağlık Meslek Lisesinden mezun olan Çulha; İstanbul’da A sınıfı özel hastanelerde Doğumhane, Yenidoğan Yoğun Bakım ve Çocuk Kalp Cerrahisi Bölümlerinde görev yapmıştır. Doğuma hazırlık, doğum ve emzirme alanlarında pek çok muteber kurumun programlarını tamamlayarak bugünkü kariyerine yön veren Arzu Çulha; GSC Eğitim ve Sertifika Programı 2021 Sonbahar Döneminde Emzirme ve Uyku eğitimini verecektir.

Prof. Dr. ÖNCEL KOCA
Pediatrik KBB

Mesleki ilgi alanları Genel KBB, Orta Kulak Hastalıkları ve Cerrahisi, Biyonik Kulak Cerrahisi, Ses Hastalıkları ve Cerrahisi, Uyku Apnesi ve Cerrahisi ve Endoskopik Sinüs Cerrahisi olan Öncel Koca; halen serbest hekim olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

1985 yılında Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden mezun olan ve KBB uzmanlığını Paris V, Rene Descartes Üniversitesi, St. Antoine Tıp Fakültesinde tamamlayan Koca; Türk KBB – BBC Derneği, Türk Akustik Derneği, Türk Uyku Bozuklukları Derneği ve Fransız KBB Derneğine üyedir.

Pediatrik KBB Uzmanı Prof. Dr. Öncel Koca, GSC Eğitim ve Sertifika Programı 2021 Sonbahar Döneminde Uyku Hastalıkları ve Solunum Yolları Sorunları eğitimini verecektir.

Prof. Dr. FÜGEN ÇULLU ÇOKUĞRAŞ
Pediatrik Gastroentoloji

İstanbul Üniversitesi – Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Çocuk Gastroenteroloji Bilim Dalı başkanı olan Prof.Dr. Fügen Çullu Çokuğraş; aynı zamanda Türk Pediatri Kurumu Yönetim Kurulunda Üyelik ve Genel Sekreterlik, Çölyak Derneğinde Yönetim Kurulu Üyeliği ve Avrupa Pediatri Akademisi Kurul Üyeliği görevlerinde bulunmaktadır.

Misafir eğitmen Prof.Dr. Fügen Çullu Çokuğraş; GSC Eğitim ve Sertifika Programı 2021 Sonbahar Döneminde Uykuyu Etkileyen Sindirim Sistemi Sorunları eğitimini verecektir.

Prof. Dr. NAZAN AYDIN
Psikiyatrist

Çalışma alanları Sinirbilimleri, Kadın Ruh Sağlığı ve Kişilerarası İlişkiler Psikoterapisi (KİPT) olan Nazan Aydın, klinik çalışmalarını Psimed bünyesinde sürdürmekte ve halen Üsküdar Üniversitesi İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Psikoloji Bölümünde Öğretim Üyeliği ile Üsküdar Üniversitesi Anne ve Bebek Ruh Sağlığı Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürlüğü görevlerini yürütmektedir.

Psikiyatrist Prof. Dr. Nazan Aydın, GSC Eğitim ve Sertifika Programı 2021 Sonbahar Döneminde Lohusalık Depresyonu eğitimini verecektir.

YONCA GÖRGÜL
Uzman Fizyoterapist

2003 yılından bu yana özel ve kamu kuruluşlarına bağlı farklı pediatrik merkezlerde duyu bütünleme terapisi hizmeti sunan Yonca Görgül; halen kurucusu olduğu Smile Hands for Kids bünyesinde, İstanbul ve İzmir’de faaliyetlerini sürdürmektedir.

Uzman Fizyoterapist Yonca Görgül, GSC Eğitim ve Sertifika Programı 2021 Sonbahar Döneminde Duyu Bütünleme ve Uyku eğitimini verecektir.

TOLGA SEMİZ
İş Avukatı

Serbest avukatlık yapmakta olan M. Tolga Semiz; özellikle sözleşmeler hukuku, iş hukuku ve uyuşmazlıklar branşları üzerinde çalışmaktadır.

Avukat Tolga Semiz, GSC Eğitim ve Sertifika Programı 2021 Sonbahar Döneminde Uyku Koçluğu İşine Başlamanın Hukuki Yönleri eğitimini verecektir.

ÖNDER OLGUN
SMM

2003 yılından bu yana kurucu ortağı olduğu Olgun Muhasebe firmasında görev yapmakta olan Önder Olgun; Karadeniz Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Fakültesi ile Anadolu Üniversitesi işletme Fakültesi Muhasebe Finansman Bölümlerinden mezundur.

SMM Önder Olgun, GSC Eğitim ve Sertifika Programı 2021 Sonbahar Döneminde Kendi İşinizi Kurarken Bilmeniz Gereken Finansal Konular eğitimini verecektir.

GSC Sertifikalı Uyku Koçu Olmak Ve
PROGRAM HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN LÜTFEN DOLDURUNUZ

"*" gerekli alanları gösterir

KVKK Onayı*
Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.